درباره نشان نت

امروزه اهمیت شبکه جهانی اینترنت برهیچ کس پوشیده نیست و کاربرد و حضور آن در زمینه­ های گوناگون و تاثیرش بر ابعاد مختلف زندگی افراد جامعه کاملا مشهود است. راحتی استفاده و امکانات گسترده آن از یک سو و سرعت بسیار و تسهیل امور مختلف از سویی دیگر به همراه ارزانی و آسانی دسترسی به آن، باعث شده است که این تکنولوژی در حال حاضر از سرعت رشد و گسترش روزافزون بسیار بالایی برخورددار باشد.

یکی از کاربردهای مهم اینترنت در زندگی روزمره امروزی، استفاده از آن جهت آشنایی با خدمات مختلف موجود و آگاهی از چگونگی دریافت و بهره ­مندی از این خدمات است. افراد مختلف با کمک اینترنت، به آسانی و با سرعت هر چه بیشتر اطلاعات لازم را در این زمینه می­ یابند و از نحوه دستیابی و دریافت خدمات مورد نیاز خود اطلاع می ­یابند. با وجود گستردگی استفاده از اینترنت برای بهره ­مندی از خدمات، متاسفانه در زمینه معرفی و آشنایی برخی از آنها ضعف­ هایی وجود دارد. یکی از این موارد، مشاغل خصوصی مختلفی هستند که در سطح شهرها فعالیت می­ کنند.

وب­ سایت نشان­ نت اولین پروژه جامعی است که با حمایت مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه زنجان برای پوشش ضعف­ ها و کاستی­ های موجود در زمینه معرفی مشاغل در سطح اینترنت راه­ اندازی شده است. این پروژه با در نظر گرفتن همه ابعاد و جوانب کار مشاغل و لحاظ تمامی نیازمندی­ ها لازم، قصد دارد بستری را برای آنها فراهم کند تا بتوانند به عرصه اینترنت راه پیدا کنند و از این طریق نیز به متقاضیان خدمات خود معرفی شوند و بهتر و سریعتر از قبل در دسترس آنها قرار گیرند.